Program Satış & Destek Hizmetleri

 

ETA Ticari Programlarının bayii olan Service Bilgisayar aynı zamanda kaliteli hizmeti ile çözüm ortağı da olarak, sahadaki tecrübeleri sayesinde büyük bir müşteri portföyüne ulaşmaktadır. Alanında uzman, yetkin ve tecrübeli personelimiz, verdiği özel hizmetleri ile hem yeni müşteri kazanımları sağlamakta hem de bilgi ve donanımını müşterilerine aktararak özel hizmet vermektedir.

ETA bayilik verirken, yeteri donanıma ve yeterli personele sahip olmayı, üç aşamadan oluşan eğitim sürecini tamamlamayı şart olarak öne sürmektedir. Alınacak eğitime düzenli aralıklarla devam edilmesi mecburidir. Müşteri memnuniyetini odak noktası alarak çalışanlarını da bu doğrultuda müşteri odaklı eğiten ETA, bu şekilde kaliteli hizmetinin yanında, müşteri beklentilerini göz önünde bulundurmayı prensip edinmesiyle de ilk tercih edilen firmalardan birisi olmuştur.

Hazırladığı kampanyalar ile ürün ve hizmetlerini sunan firma, müşterilerinin tam desteğini alarak onların isteklerini ve taleplerini karşılaşmakta, aynı zamanda ticari hayatındaki tecrübelerinden yararlanmaları için de geniş bir kitleye danışmanlık hizmeti vermektedir. ETA Bilgisayar Programlarının kaliteli ve dürüst ticari faaliyetlerinin kolu ve onun bayilerinden birisi olan Service Bilgisayar, profesyonel çalışmaları ve bilgisayar deneyimi sayesinde ETA’ya eğitim ve satış konusunda destek vermektedir. ETA Bilgisayar programlarının satışı, tanıtımı ve eğitimi konusunda uzun yıllar boyunca müşterilerine hizmet vermeyi ve onlara en iyisini sunmayı amaçlayan firmamız, satış öncesinden başlayarak her türlü konuda yanınızda olup, iş hacmini artırma yolunda önemli bir destek sağlamaktadır.

Yerinde ETA Eğitim Destek Hizmeti

Service Bilgisayar olarak, ETA ürünlerini kullanmak ve satın almak isteyen müşterililerimize yine ETA’nın eğitim sürelerine ve şartlarına bağlı kalarak, gerekli teknik desteği, ürünün en etkili bir şekilde kullanılabilmesi için yapılması gerekenleri önceden planlayarak, sistematik bir şekilde anlatmaktayız. Bu eğitimi almak isteyen müşterilerimiz randevu alarak Yerinde Eğitim Ve Destek Hizmetlerimizden yararlanabilirler.

Telefon Destek Hizmeti

ETA ürünlerini kullanan müşterilerimiz gerekli gördüklerinde ve basit sorunlarla karşılaştıklarında telefonlarımızı arayarak teknik destek de alabilmekte ve sorunlarına çözüm bulabilmektedirler.

Online Destek (Uzak Erişim) Hizmeti

Eta Bayiisi olarak yaşanacak her türlü problemde online internet desteği vermek amacıyla uzaktan erişim hizmeti vermekteyiz. Daha çok sorunun tespitinde ve acil müdahalelerde kullanılan bu yöntem de müşterilerimizin hizmetindedir.

Teknik Destek Hizmeti

Teknik destek hizmeti, Service Bilgisayar ürünlerini kullanan müşterilerimizin bu ürünleri daha etkili ve verimli kullanabilmeleri için verilen, sorunların çözümünü sağlayıp bilgisayar sistem, veritabanı, network kontrolünü yapan bir hizmettir.

 

Danışmanlık Hizmeti

Müşterilerimizin ETA Ticari Programlarını etkin bir şekilde kullanıp, ortaya çıkan özel yazılım ihtiyaçlarını belirleyebilmek, aynı zamanda bu yazılımların hazırlanmasından hayata geçirilmesine ve mali, finansal açıdan en uygun hale getirilmesine kadar pek çok aşamayı doğru ve kaliteli bir şekilde yürütebilmek için danışmanlık hizmeti verilmekte; yine profesyonel ekibi ile birlikte ERP aşamaları, depo otomasyonu, barkod çözümlemeleri ve diğer bütün uygulamalar içinde de müşteri istekleri karşılanmaktadır.

Bakım Anlaşması

Service Bilgisayar, ETA Ticari Programlarını satın alan ve kullanan müşterilerinin eğitimde yaşayabilecekleri eksiklikleri tamamlamak, yaşanacak aksaklıkları zamanında giderebilmek, aynı zamanda ürünleri gözden geçirerek çalışma ortamlarını denetlemek ve her türlü probleme anında müdahale edebilmek için bakım anlaşması imzalamaktadır.

ETA programları müşterilerimize en uygun fiyatlarla ve esnek ödeme seçenekleri ile sunulur.

ETA programları hakkında bilgi alabilmek, her türlü sorunuza cevap bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Service Bilgisayar deneyimli personeli ile ETA Bilgisayar Programlarının yetkili bayisi olup aynı zamanda satış öncesi, sonrası ve eğitim aşamalarında destek hizmetleri vermektedir.

ETA Bilgisayar Programları alanında eğitim görmüş, uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin yanında olarak her türlü hizmeti ve desteği sunmaktadır.

 

Unutmamak gerekir ki, satın aldığınız program tercihinizden daha önemli olan bu programı işletmenize kurup desteğini veren bilişim firmasıdır. Bir program alma sürecinde iseniz, bulunduğunuz sektör, iş yükünüz vb. verileri bizimle paylaşın, sizin için en doğru ve en hesaplı olan yazılımı biz önerelim, kurulumu yapalım ve desteğini verelim.

TEKNİK SERVİS FORMU